Menu - FAlča

Kalendář akcí

Nejsou naplánované žádné akce.

FAlča (Alena Makovičková)Login:FAlča
Jméno:Alena Makovičková
Role:Editor
Je členem klubu:Ano
Oblíbený koník: Falco
Vlastní koníci:
Zkušenost:Cval
Dovednosti: ?
2.98 % - Jezdecký zárodek

Ptákoviny

Jízda s vodičem/na lonži

Cviky na koni

Jezdecká historie:

Komentáře

02. 06. 2011 - 09:21 - FAlča (Alena Makovičková)
Helčo, pejsky asi jo ;-).

Zorko, já vím že s velkým zpožděním, ale dříve to fakt nešlo :-(, ale ty jsi prostě super kuchařka, tak ti to určitě zas tak nevadilo :-).
01. 06. 2011 - 22:54 - Zorka (Zora Hořejšová)
To je teda hodne se spozdenim, ale dobre, statnice te mozna trochu omlouvaji:) kazdopadne jsem to zkusila v utery u kuchtit a prestoze se mi listove testo asi uplne nedopeklo (nejak se nerozlistovatelo:)), tak to u martina v praci sklidilo veliky uspech(pripisuju ti z nej 10% za recept, zbylych 90% je me pekarske umeni:D)
01. 06. 2011 - 20:30 - ramozek (Helena Enenkelova)
MOC velké graulace k velkému Dni (a pejsky by za ním šlo hledat? :-)
01. 06. 2011 - 19:53 - FAlča (Alena Makovičková)
Zorko, trošku se zpožděním, ale přeci... buchta :-D: listové těsto - uválíš (nbo koupíš :-))dvě placky, tak aby jedna byla o trošku větší- když ji dáš do plechu musí trochu převyšovat ten plech. Dno vyskládáš piškotama, na ně jakékoli ovoce (klidně i kompot, ale bez šťávy), uvaříš litr pudinku a jím to ovoce a piškoty zaliješ. Druhou plackou to celé přikryješ a konce obou placek trošku spoj nebo přelož, aby ten se pudink nevylil.
sousedka Alča?? no nevím, to asi nebudu já :-)
26. 05. 2011 - 16:51 - Zorka (Zora Hořejšová)
Reakce na tvuj denicek: TO PRECE MIKY NIKDY NEDELA!:D

hlavne jsem chtela ale jinou vec:) ja jsem totiz strasnej mamlas, a zase jsem zapomela ten recept:) tak si rikam, ze kdyz mi ho sem napises tak to bude lepci:) nejakej jsem nasla i na netu ale nejak mi tam nesedi ty pomery. ted kdyz na ten recept koukam, tak se tu dole pise: 'Recept mi dala sousedka Alca. ...' :D nejsi to nahodou ty?

jo a jeste jedna vec: prave se mi pece na zitrejsi piknik makovec z prasku, tak nikdo nic nenoste:) mozna mi vzplane, v tom pripade dam vedet a nekdo neco prineste:D